LODĚ

Vodácká turistika to je zase láska 

Osypané břehy

Bez starostí pro vodáky

Projekt na léto 2021. Evropa se kazí a doma jsou skvělé místa. Voda pro malé skupiny s průvodcem, ale v pohodě i bez. Kde točil Karel Zeman a kde se řece říká Moravská Sahara  … Laminátové a gumové čluny. Žádná starost pro vodáky.

O S Y P A N É   B Ř E H Y  kemp v divočině

Tři původní meandry řeky Moravy, strmé a až 13 m vysoké písečné stěny. Čistá voda a písčité břehy stvořené pro přírodní koupání. Osypané břehy GPS: 48°55’18.561″N, 17°16’50.907″E

Připravujeme nákup raftů 2021

Lodění na Pahrbku

Zajímavý vodácký program 7 lodí/3 instruktoři

Vyžaduje: Dojezd po vlastní ose na přístaviště Pahrbek. Možnost odstavení aut přímo u přístaviště. Akce: Základní vodácké záběry, vodácká turistika do Spytihněvy. Řeka má tady obtížnost ZW – proto se jede v klidu i zpět :). Vhodné pro nováčky nebo začátečníky, ale pro vodáky, kteří si zajedou na pivo. Celou akci zajistí 3 instruktoři. 2 se střídají s posádkami při základních záběrech + 1 neustále v pohotovostním single kajaku. Hloubka Moravy je u přístaviště i 5 metrů, dětem zajistíme vesty a připravíme hry. Počet ve skupině není limitovaný. Současně však může být naloděno do sedmi lodí.

Časová náročnost: 4 hodiny včetně výuky základního záběru, přesun a přestávka ve Spitihněvi. Cena: 8000 Kč.

Školní výlet goCLASS připravujeme 2021

Jednodenní, kombinovaný výlet na základně rekreačního areálu Pahrbek. Program VODA + LUKOSTŘELBA + oběd v ceně. Délka programu 6 hodin. Třídní učitel nic zásadního neřeší. Jen přiveze děti vlakem, což usnadňuje organizaci a zmenšuje náklady a zaplatí stanovený počet dětí + vezmeme si vyplněný aktuální seznam dětí s razítkem školy. Platí se pouze a přesně za 20 dětí. Učitel a každé další dítě je zdarma. Žáci jsou pojištěni proti úrazu ze školy, my jsme navíc pojištěni proti odpovědnosti.
Cena 690/osoba/program.
Akce: Mobilní lukostřelba s 3D zvířaty + Arrow ARENA 5 překážek + vodní program na raftech. Budeme na stojaté vodě s instruktorem přímo na vodní ploše. Děti povinně vesty. Jednotný oběd pro celou třídu přímo v areálu. O celý program se starají 3 instruktoři. Žáci jsou rozděleni do skupin a střídají podle pokynů instruktora. Pedagog odpočívá. V případě mimořádně nepříznivých klimatických podmínek termín posuneme. K dispozici budou pokyny pro žáky a třídního ke stažení. Jestli chcete tento program děti, tak se snažte ..

Přihláška a informace: ladíme na 2021
Aktualizovaný, jmenný seznam všech dětí účastníků vytiskněte z Bakaláře a nechejte orazit vedením školy.

nalepky_goclass_35mm_web_transparent