LANA u střelnice

Teambuilding jako vyšitý lanem

Lanové aktivity na dp lukostřelnici:

Můžete si nakombonovat podle libosti lana i lukostřelbu.
Cena je za 2 hodiny otevřené disciplíny.
Využití klubovny, včetně ohniště a dřeva zdarma.

Lanové aktivity nabízíme pouze v prostoru našeho areálu střelnice, v  přilehlém lesíku. Ceny jsou příznivé právě pro šablonu domácího prostředí. K dispozici je klubovna, automat na kávu, wc.
Stanoviště budou připravené současně a otevřené podle potřeby.
U každé disciplíny je instruktor, který řídí pořadí a plynulost.

Lanové aktivity jsou skvělé, ale není to tak žádaný prvek právě pro svou obtížnost, jak pro agenturu tak pro klienta. Agentury nabízejí standartní nízké lanové dráhy, často využívané školními skupinami. Ale co něco jiného ?  Proletět vzduchem a slanit na automatu, vyšplhat do koruny stromu, překonat armádní překážku NATO ? Používáme vždy horolezecké přilby automatické blokanty a jistící techniku, která netočí lano. Samozřejmě si chráníme stromy. 

Celý lanový areál bude zprovozněn v roce 2019.

Stromové lezení

Vyžaduje: Mohutný, vzrostlý strom, dub, buk, borovice.
Akce: Lezení do koruny stoupací technikou na laně nebo v kombinaci lano-strom.  Lezec je stále jištěný bez nutnosti vlastní kontroly. Následuje spuštění lezce jističem. Připravíme 2 lezecké cesty různé obtížnosti. Dostanete se do 20ti výškových metrů. Cena: 2000 Kč.

Armádní lanová SÍŤ

Vyžaduje: Dva vzrostlé stromy, lanová síť z plypropylenu, vlastní pletení. Akce:  Atrakce vhodná hlavně pro děti, ale nejen pro ně. Horní zajištění. Cena: 2000 Kč.

Kladková lanovka

Vyžaduje: Stromové uchycení, volný prostor a spád.
Akce: Unikátní technologie lanovky na zátěžovém popruhu. Délka lanovky 20m. Jízda v úvazku, slanění na automatu. Cena 2000 Kč.

Lanový traverz

Vyžaduje: Stromové uchycení, lano pochůzné a lano jistící.
Akce: překonávaná vzdálenost 7m ve výšce 2-3m. Start přechodu z plošiny, na úvazku s horním jištěním. Cena 2000 Kč.

Skalní lezení

Obvykle jezdíme na tyto dva skalní útvary: Horní Lačnovské skály nebo na Králky na Lukově. Králky jsou dostupné autem a kousek pěšky. Vhodné pro větší skupiny, prostor pro outdoorový Catering, ohniště. Lačnovky jsou vzdálené 1 hod pěšky od parkoviště. Vhodné pro dynamickou, menší skupinu. Outdoorový Catering na zádech na zádech, ohniště.
Akce: 3  lezecké cesty dle obtížnosti. 3 instruktoři. Slack line pro nácvik rovnováhy a prostoje mezi lezením. Slaňovací dráha. Cena: 7000 Kč

dejTREK

Aktivita typu survival. Popluješ – pojedeš – polezeš – půjdeš … Momentálně v režimu spánek, protože v pilotní singl verzi mně to trvalo 3 dny a myslel jsem, že už se ani nevrátím … )

nalepky_dejtrek_35mm_web_transparent