LANA

LANOVÉ AKTIVITY NA PROVOZOVNĚ  dp LUKOSTŘELNICE ZLÍN RŮMY

Doplňková aktivita k PARKUR PEKARI nebo školním výletům. Několik typů lanových drah. Jednotná cena pro lanovou dráhu: 2000 Kč. Platí pro 2 hodiny otevřené disciplíny.

Lanové aktivity nabízíme pouze v prostoru našeho areálu střelnice, v  přilehlém lesíku. Ceny jsou příznivé právě pro šablonu domácího prostředí. K dispozici je klubovna, automat na kávu, suché WC. Stanoviště budou připravené současně a otevřené podle potřeby. U každé disciplíny je instruktor, který řídí pořadí a plynulost.

Používáme vždy horolezecké přilby automatické blokanty a jistící techniku, která netočí lano. Samozřejmě si chráníme stromy. 

Celý lanový areál bude zprovozněn 5/2022

Vertikální lanová cesta STROM

Dřevěné chyty a stupy. Cesta do koruny stromu. Horní jištění. Délka cesty 12m. Horní vratné jištění lezce. Velmi oblíbená disciplína v lesíku provozovny dp lukostřelba Zlín.

Stromové lezení

Akce: Lezení do koruny stoupací technikou na laně nebo v kombinaci lano-strom.  Lezec je stále jištěný bez nutnosti vlastní kontroly. Následuje spuštění lezce jističem. Připravíme 2 lezecké cesty různé obtížnosti. Dostanete se do 20ti výškových metrů.

Kladková lanovka

Akce: Délka lanovky je přesně 8m. Jízda v úvazku, slanění na automatu. Jízda na ocelovém laně. Děti i dospělí se velmi rychle tuto dovednost naučí a jezdí nepřetržitě.

 STROMOVÝ SYSTÉM Tentsile

dejTREK

Aktivita typu survival. Popluješ – pojedeš – polezeš – půjdeš … Momentálně v režimu spánek, protože v pilotní singl verzi mně to trvalo 3 dny a myslel jsem, že už se ani nevrátím … )

nalepky_dejtrek_35mm_web_transparent