LODĚ

Vodácká turistika a kemp na Moravě

Osypané břehy

Bez starostí pro vodáky

Projekt na léto 2017. Evropa se kazí a doma jsou skvělé místa.
Voda pro malé skupiny s průvodcem, ale v pohodě i bez.
Kde točil Karel Zeman a kde se řece říká Moravská Sahara  …
Přeprava multivanem pro 7 osob. Laminátové lodě. Žádná starost pro vodáky.

O S Y P A N É   B Ř E H Y  kemp v divočině

Tři původní meandry řeky Moravy, strmé a až 13 m vysoké písečné stěny.
Čistá voda a písčité břehy stvořené pro přírodní koupání.
Osypané břehy GPS: 48°55’18.561″N, 17°16’50.907″E

Lodění na Pahrbku

Vyžaduje: Dojezd po vlastní ose na přístaviště Pahrbek. Možnost odstavení aut přímo u přístaviště.
Akce: Základní vodácké záběry, vodácká turistika do Spytihněvy. Řeka má tady obtížnost ZW – jede se i zpět 🙂 7 osob. Vhodné pro nováčky nebo začátečníky. Vodácký park má k dispozici nafukovací Raft Pulsar 420 pro 8 osob + raft Orinoko pro 3 osoby + dopočítané Pálavy na prostřídání.
Celou akci zajistí 3 instruktoři. 2 se střídají s posádkami při základních záběrech + 1 neustále v pohotovostním single kajaku. Hloubka Moravy je u přístaviště i 5 metrů, dětem zajistíme vesty a připravíme hry. Počet ve skupině není limitovaný. Současně však může být naloděno 16 osob. Časová náročnost: 2 hodiny základní záběry, včetně teorie.
Okolo 3 hodin vodácký mini trek. Lze kombinovat s využitím cyklostezky.
Cena: 6000 Kč

Školní výlet goCLASS 

Jednodenní, kombinovaný výlet na základně rekreačního areálu Pahrbek. Program VODA + LUKOSTŘELBA. Délka programu 6 hodin. Třídní učitel nic zásadního neřeší. Jen přiveze děti vlakem, což usnadňuje organizaci a zmenšuje náklady a zaplatí stanovený počet dětí + vezmeme si vyplněný aktuální seznam dětí s razítkem školy. Platí se pouze a přesně za 20 dětí. Učitel a každé další dítě je zdarma. Žáci jsou pojištěni proti úrazu ze školy, my jsme navíc pojištěni proti odpovědnosti.
Cena 600/osoba/program.
Akce: Lukostřelba + malá 3D lovecká stezka + Arrow Game 6 překážek + vodní program na raftech. Budeme na stojaté vodě s instruktorem na vodní ploše. Děti budou mít povinně vesty. V ceně je navíc jednotný oběd pro celou třídu přímo v areálu. O celý program se starají 3 instruktoři. Žáci jsou rozděleni do skupin a střídají podle pokynů aktivity. Pedagog odpočívá. V případě mimořádně nepříznivých klimatických podmínek termín posuneme. K dispozici budou pokyny pro žáky a třídního ke stažení. Jestli chcete tento program děti, tak se snažte ..

Přihláška a informace: goCLASS 
Aktualizovaný, jmenný seznam všech dětí účastníků vytiskněte z Bakaláře a nechejte orazit vedením školy.

nalepky_goclass_35mm_web_transparent