LANA

Lanové aktivity jsou skvělé, ale není to tak žádaný prvek právě pro svou obtížnost. Agentury nabízejí standartní nízké lanové dráhy, často využívané školními skupinami. Ale co něco jiného ?  Proletět vzduchem, co vyšplhat do koruny stromu ? Používáme vždy horolezecké přilby automatické blokanty a jistící techniku, která netočí lano.

dejTREK

Aktivita typu survival. Popluješ – pojedeš – polezeš – půjdeš … Momentálně v režimu spánek, protože v pilotní singl verzi mně to trvalo 3 dny a myslel jsem, že už se ani nevrátím … )

nalepky_dejtrek_35mm_web_transparent

Stromové lezení

Vyžaduje: Mohutný, vzrostlý strom, dub, buk, borovice. Zajištění nijak nepoškozuje kmen ani korunu.
Akce: Lezení do koruny stoupací technikou na laně nebo v kombinaci lano-strom.  Lezec je stále jištěný bez nutnosti vlastní kontroly. Následuje spuštění lezce jističem. Připravíme 2 lezecké cesty různé obtížnosti. Velmi oblíbená atrakce, v rozdílu od houpačky a lanovky méně náročná na přípravu. Cena: 3000 Kč

Horizontální lezecká síť

Vyžaduje: Shluk stromů i nálety, do kterých se umístí a vystřetí síť z PP popruhů. Akce:  Atrakce vhodná pro děti. Ve výšce do jednoho metru. Horní zajištění v podobě tramvajových lan. Nabízíme pouze jako doplněk k jiné akci. Cena: 1000 kč

Big Swing

Vyžaduje: les, případně právě 3 vzrostlé stromy umístěné v trojúhelníku.
Akce: Celotělový postroj se zadním jištěním. Klient si vyleze už zajištěný po žebříku do výšky okolo 6 metrů a SKOČÍ mezi stromy. Big swing je vlastně houpačka pro velké dospělé děti nebo děti. Nosnost do 120 kg. Střídání mezi jednotlivými skoky je plynulé do 10ti minut.

Kladková lanovka

Vyžaduje: Stromové uchycení, volný prostor a spád.
Akce: Unikátní technologie lanovky na zátěžovém popruhu. Možnost až 100m délky. Jízda v úvazku, slanění na automatu.

Houpačka, stomové lezení a kladka jsou disciplíny náročné na přípravu. Jsou vhodné pro kolektivy, které vědí co chtějí. Cena se určuje podle doby přípravy, podle terénních prací. Samotné chystáni může trvat i 5 hodin.

Skalní lezení 

Nejvíce preferovaná disciplína. Méně náročná na přípravu pokud jedeme do oblasti, kterou známe a je vhodná. Oblasti skalního lezení kolem Zlína:
Horní Lačnovské skály, skvělé zajištěné, najdou se nenáročné cesty, horší dostupnost, obvykle bez lidí.
Budačina, skvěle zajištěné, najdou se nenáročné cesty, velmi dobrá dostupnost, obvykle bez lidí.
Čertovy skály, skvěle zajištěné, i nenáročné cesty, velmi dobrá dostupnost, hodně frekventované.
Akce: 3 lezecké cesty dle obtížnosti. 3 instruktoři. Ne vždy plynulé střídání, ale lezce nenecháme na skále déle než 10 minut.

Když se domluvíme se skupinou, dokážeme do ceny připravit ještě Slack-line popruhy s horním dojištěním, pro nácvik rovnováhy. Překážka je obsluhovatelná klienty samotnými a vyplňuje čas mezi lezením. Takto nachystané stanoviště obslouží více než 20 lidí.

Cena: 6000 Kč